Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
15A Alüminyum Alaşımlı Döner Kayma Halkalı Elektrik Konnektörü 38.1mm 24 Devre
| Çalışma Hızı: | 1~500rpm |
|---|---|
| çalışma nemi: | %60 bağıl nem |
| Rating Voltajı: | 240VAC/DC |
15 100 rpm devresi, pürüzsüz elektrik iletimi için 250 mm uzunluğunda ayrı kayma halka
| Maksimum hız: | 100 rpm |
|---|---|
| Devre sayısı: | 15 |
| Gerilim: | 240 VAC/DC |
Tek Kanal Yüksek Frekanslı Koaksiyel Döner Eklem 6GHz 100rpm
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Dönme Hızı, Maks.: | 100 devir |
| somun malzemesi: | Pirinç |
JINPAT 6 kutuplu 1000 RPM Merkür kayma halkası, sabit güç ve sinyal aktarımı için 6 kanal
| Kutup sayısı: | 6 |
|---|---|
| Maksimum hız: | 1000rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~ +60°C |
76 devrelik döner elektrikli bağlantı LPC-76A
| devreler: | 76 devre |
|---|---|
| Kapsül Uzunluğu: | 105,65 mm |
| Hız: | 300 devir |
Rotary Capsule Slip Ring IP54 Elektrik Bağlantısı LPC-06B
| İsteğe bağlı: | Dönen hız |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altın -Altın |
| Sıradan uygulama: | döner tabla |
JINPAT Pancake Slip Ring, endüstriyel uygulamalar için 10 devreye 5A ve 220VDC/AC voltaj derecelendirmesi
| devreler: | 10 devre |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | Devre başına 5A |
| Voltaj derecesi: | 220VDC/AC veya üzeri |
Kompakt Tasarım 4 Devreli ve 240 VAC/DC Gerilimli Ayrı Kayma Halkası, Esnek İHA Sistemleri için
| Gerilim: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1-3A |
| Çalışma nemi: | %60 bağıl nem veya daha yüksek |
Küçük Flanşlı Fiber Optik Döner Bağlantı Ultra Mini Tek Kanal Kurulum Çapı 6.8mm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ6,8/Φ10*28 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
Çok Kanallı Döner Kayma Halkası 300rpm Yüksek Dönme Hızı Düşük Elektrik Gürültüsü
| Devre Modelleri: | 18 devre |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |

