Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
300 rpm Fiber Optic Rotary Joint 3 Kanal IP65 IP67 23dBm
| Devre sayısı: | 3 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
3 Kanallı RF Döner Eklem 60RPM Döner Hız ve Frekans 3 GHz'e Kadar
| Kanal Sayısı: | 3 Kanal |
|---|---|
| Dönen hız: | 60 devir |
| Kasa Malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
Çoklu Sinyal İletişimini Destekleyen Super Mini Döner Kayma Halkası
| Devre sayısı: | 5 |
|---|---|
| OD: | 5,5 mm |
| Güncel Beğeni: | tel başına 1A |
Kompakt Hibrit Slip Ring Fiber Optik Döner Bağlantı Video Gözetim İletimi
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ10/Φ24*18 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1650 |
Tek Kanal Fiber Optic Rotary Joint 1550nm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ6,8/Φ15,2*28 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
24 Devre Minyatür Kayma Halkası Kompakt Kapsül Döner Elektrik Arayüzleri
| Güncel Beğeni: | tel başına 2A |
|---|---|
| Devre sayısı: | 24 |
| Özellik: | düşük sürtünme |
Tek Kanal Fiber Optic Rotary Joint 1650nm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Kurşun Boyutu |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
Büyük Kapasiteli Fiber Optic Rotary Joint 300rpm 4 Kanal
| Devre sayısı: | 4 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
Tek kanallı fiber optik döner eklemin koruma seviyesi IP68 kadar yüksektir
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ17/Φ26*27,5 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
Yüksek Frekanslı Koaksiyel Döner Eklem Küçük Boy Tek noktadan kayma halkası çözümü
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 3 KW @ deniz seviyesi 100 W @ 15000 m |
| Dönme Hızı, Maks.: | 100 devir |

