Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
Düşük Elektrik Gürültülü 18 Devreden Oluşan Zarif Tasarımlı Kapsül Kayma Halkası
| Devre sayısı: | 18 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Kablo uzunluğu: | 250mm(isteğe bağlı) |
Super Mini Kapsula Kayma Halkası 6 Devre 48VAC Volatge düşük elektrik gürültüsü ile
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
12 Devre Kayma Halkası Yüksek frekans 50 RPM
| türü: | Elektrikli |
|---|---|
| Özellikler: | Yüksek frekans |
| Adı: | 12 devre |
Mini 5 Kanal Fotoelektrik Hibrit Kayma Halkası IP65 IP67 300 rpm
| Kanal numarası: | 5 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
7 Kanal Optik Fiber Kayma Halkası Temassız Sürtünme Uzun Ömür 10 Milyon Rpm
| Kanal numarası: | 7 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
| Ekleme Kaybı: | <4dB |
Elektrik HF ve USB Sinyallerini Aktaran Delik Kayma Halkası Üzerinden 8 Devre
| Devre sayısı: | 8 devre |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | Devre başına 5A |
| Çalışma Hızı: | 0 dev/dak~200 dev/dak |
Yüksek frekanslı kayma halka, IP65 veya IP68, 23dBm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ17/Φ26*27,5 |
| Dalga boyu aralığımaks.: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
Değerli Metal Slip Ring Çözümleri Elektrik ve Fiber Optik Döner Mafsal
| devreler: | 3 devre |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40 ℃~+80 ℃ |
| çalışma hızı: | 0~40000 rpm |
RF Koaksiyel Döner Ortak Çift Kanal Kayma Halkaları IP60 Kompakt Sinyal Kayma Halkaları 30 rpm'e kadar hız
| Dönme Hızı, Maks.: | 30rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
IP60 iki kanallı kayma halkası, 60 RMP'ye kadar hızlar için kompakt sinyalleme kayma halkası ile RF koaksiyel döner eklemler için.
| Dönme Hızı, Maks.: | 60rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |

