Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
Mniature kayma halka bağlantısı 44 devreler LPMS-44S
| Devre sayısı: | 44 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Güncel Beğeni: | 1 A |
Altın-Altın Kontaklara Sahip Kompakt Tasarımda 6 Devre Modeli Minyatür Slip Ring
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Super Mini Slip Ring USB2.0 Sinyal 10 devre
| Devre sayısı: | 10 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Paslanmaz Çelik 316 Yüksek Akım Kayma Halkası 4000VAC 50A
| İsim: | Gemi kablosu vinç/karbon fırça kayma yüzüğü |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0~100rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ +75 ℃ |
Miniatür Kapsula Kayma Halkası Altından Altına Bağlı 30 Devre
| Devre sayısı: | 30 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Miniatür USB Sinyal Kayma Halkaları Kamera Stabilizatörü 1 Devre 500 rpm
| Voltaj: | 48 VAC/DC |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| çalışma hızı: | 0~500rpm |
Rüzgar Jeneratörleri için 25,4 mm Delikli 12 Devreli 5A Kayma Halkası
| Via çapı: | 25,4 mm |
|---|---|
| Halka akımı: | 12 |
| çalışma hızı: | 0~300rpm |
Minyatür kayma halka 12 devre LPM-12H
| Devre sayısı: | 12 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| İletişim malzemesi: | Altından Altına |
Analog ve Dijital Sinyal İletimi için IP54 Korumalı 24 Devreli 500VAC/DC Delikten Geçmeli Kayma Halkası
| Toplam: | 24CKT |
|---|---|
| Detay: | 24X10A |
| Derecelendirme voltajı: | 500VAC/DC |
Yüksek frekanslı optik kayma halka, küçük boyut, hafif ağırlık
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40~+70℃ |
| Tepe gücü, maks.: | 1500W |

