Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
4.5GHz RF Koaksiyel Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings
| Adı: | Koaksiyel Döner Eklem |
|---|---|
| Kanallar: | Bekar |
| Özellik: | Hafif Ağırlık |
Şok malzemesi Rotary Slip Ring Joint Elektrik Bağlantısı
| İsteğe bağlı: | Dönen hız |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altın -Altın |
| Sıradan uygulama: | döner tabla |
Test Cihazı için 1000 MΩ @ 500 VDC Dirençli Döner Elektrik Arayüzü
| Devre sayısı: | 4 kutuplu altın kontak |
|---|---|
| Kesinlik: | yüksek hassasiyet |
| Koruma sınıfı: | IP54 veya üstü |
Fiber Optic Rotary Joint Hibrit Kayma Halkası
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | <0.5dB |
| Ekleme kaybı dalgalanması: | <2dB |
Elektrik HF ve USB Sinyallerini Aktaran Delik Kayma Halkası Üzerinden 8 Devre
| Devre sayısı: | 8 devre |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | Devre başına 5A |
| Çalışma Hızı: | 0~200 rpm |
Çok Kanallı 5A Ethernet Kayma Halkaları Döner Konnektör
| Güncel Beğeni: | 5A |
|---|---|
| Devre sayısı: | 12 |
| çalışma hızı: | 0-300rpm |
12 Devre 5A Elektrikli Döner Konnektör Çap 60mm Üzerinden Düşük Temas Direnci
| Devre sayısı: | 12 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | 5A |
| çalışma hızı: | 0-300rpm |
3GHz frekans aralığı ile 3 kanal elektrikli koaksiyel döner eklem
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
SMA Dişi Konnektörlü 18 DC GHz RF Döner Mafsallı Tek Kanallı Kayma Halkası
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Elektrikli Kapsula Rotary Joint 56 Çember 240V Bağlantı Kayma Halkası
| devreler: | 56×2A |
|---|---|
| Voltaj: | 240V VC/DC |
| dinamik direnç: | ≤35mΩ |

