Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
İç çapı 200 mm olan delik içi kayma halkaları ile 16 devre
| devreler: | 16 |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100rpm |
| çalışma nemi: | ≤60% bağıl nem |
Yüksek Hassasiyetli IP67 İç Çap Kayma Halkaları Geniş Çalışma Sıcaklığı
| devreler: | 16 |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100rpm |
| Voltaj Oranı380VAC/DCg: | 220VAC |
Super Mini Slip Ring 8 0-300 RPM devreler
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
| Devre sayısı: | 8 |
5 kanallı yüksek frekanslı kayma halka 5.25GHz IP40 30rpm
| Özellikler kanalı: | CH1-CH5 |
|---|---|
| Yaşam Süresi, Min: | 5 milyon Devrim |
| Vücut malzemesi: | Alümillion alaşımı |
4000 Rpm Entegre Slip Ring Çözümleri Ultra Uzun Hizmet Ömrü
| Devre: | 1* Elyaf+2*3A |
|---|---|
| çalışma hızı: | 0-4000rpm |
| dalga boyu: | 1310-1550nm |
Entegre Fiber Optik Slip Ring Çözümleri 1 Optik Fiber 2 Devre 3A
| Devre: | 1* Elyaf/2*3A |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃-+80℃ |
| çalışma hızı: | 0rpm-4000rpm |

