Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
1 Kanal Fiber Optic Slip Ring SM MM 2000rpm IP65 IP68
| Elyaf Çeşitleri: | SM veya MM |
|---|---|
| Kanal numarası: | 1 |
| Dalga boyu aralığı: | SM: 1270-1650nm, mm: 650-1300nm |
LPM-30B 30 Devreli Kayma Halkası 1A 240V AC 300 RPM
| Devre numarası: | 30 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1A |
| Gerilim: | 240V AC |
Radar Antenleri için Yüksek Frekanslı Kayma Halkası DC-6GHz 100RPM
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Maksimum Dönme hızı: | 100 devir |
| somun malzemesi: | Pirinç |
3 Kanallı Kayma Halkası Döner Rakor Ortak Yönlendirme Oksijen ve Asetilen
| Medya: | Hava |
|---|---|
| Basınç: | 0-1MPa |
| Dış çapı: | Φ100mm |
95 Devreli Pnömatik Hidrolik ve 10 Milyon Döndürmeli Elektrikli Entegre Kayma Halkaları
| devreler: | 95 Devre |
|---|---|
| IP derecesi: | IP 54 |
| Uygulama: | Termal güç istasyonu |
Yüksek frekanslı kayma halka 50 rpm en fazla 30 devre
| Çalışma Hızı: | 50rpm maksimum |
|---|---|
| Devre sayısı: | 30 |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
JINPAT Entegre Kayma Halkası Elektrik + USB+HDMI+Ethernet
| Işık gücü: | 23dBm |
|---|---|
| Orta Tip: | Hava |
| tatal: | 36 CKT |
High Frequency RF Slip Ring 50MHz-3GHz SDI Signal Low Noise
| Bant genişliği: | 50MHz-3GHz |
|---|---|
| Sinyal Tipi: | SDI |
| Koruma sınıfı: | IP54 |
Dayanıklı Fiber Optic Kablo Ortamı 6 Kanal 300rpm IP65
| Devre Tohumu Sayısı: | 6 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
IP65 Yüksek Koruma Düzeyine Sahip 1 Kanallı Optik Kayma Halkası
| Elyaf Çeşitleri: | SM veya MM |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP 65'e kadar |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ila 65 C |

