Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
Tek Kanal Fiber Optic Rotary Joint 1650nm Düşük Giriş Kaybı Özelleştirilebilir
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
| Ekleme Kaybı: | <3dB |
Fiber Optik Döner Eklem 1 Kanal 650-1650nm IP68 2000 RPM
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm |
| Ekleme Kaybı: | <2dB |
Elektrikli döner kayma halka 12 devre LPC-1C1202
| Kapsül Uzunluğu: | 39,8 mm |
|---|---|
| Devre sayısı: | 12 devre |
| IP: | 54 veya üstü |
Tek Kanal Kayma Halkası Rotary Joint DC 18 GHz frekans aralığı ve Paslanmaz Çelik Kutusu ile
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1 ° |
Yüksek çalışma hızı ile 50 GHz RF Döner Eklem / Kayma Halkası
| Frekans aralığı: | DC'den 50 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Çift Kanallı Optik Döner Eklem 300 rpm IP65
| Devre sayısı: | 2 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
IP68 Fiber Optic Rotary Joint 2000 rpm sert ortamlar için
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm |
| Ekleme Kaybı: | <2dB |
Fiber Optik Döner Eklemler 23dBm IP40 50mm Altından Altına 2000rpm Optik kayma halkası
| Güncel Beğeni: | tel başına 2A |
|---|---|
| Konut Malzemeleri: | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma Hızı: | 2000rpm maks. |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Ürün adı: | Otomasyon Ekipmanı Kayma Ring-LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| devreler: | 7 Devre*6a 2*PE+2*100m Ethernet |
| Gerilim: | 480VAC |
0 - 200 Rpm Çapraz Elektrikli Kayma Halkası Alüminyum Konaklama
| Devre sayısı: | 8 devre |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | Devre başına 5A |
| Çalışma Hızı: | 0~200 rpm |

