Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary electrical connector ] eşleşme 86 Ürünler.
IP68 Fiber Optik Döner Eklem 2000rpm Paslanmaz Çelik FORJ
| Ev materyalleri: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| devreler: | 1 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650 nm |
2 Kanallı Slip Ring Koaksiyel Döner Mafsal Sorunsuz ve Güvenilir Çalışıyor
| Özgül Empedans: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100 rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃~ +80℃ |
SMA Dişi Konnektörlü Tek Kanal 18GHz Döner Kayma Halkası Çoklu Kayma Halkası Modelleri
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Kompakt Sinyal Kayma Halkasında 4,5 GHz RF Koaksiyel Döner Bağlantının Çift Kanallı Kayma Halkası
| Dönme Hızı, Maks.: | 60rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
24 düşük elektrikli gürültülü hibrit kayma halka
| Devre sayısı: | 24 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
RF Koaksiyel Rotary Joint Tek ve Çift Kanal Kayma Halkaları IP60 Kompakt Sinyal Kayma Halkalarında
| Dönme Hızı, Maks.: | 60rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
RF Koaksiyel Döner Ortak Çift Kanal Kayma Halkaları IP40 Kompakt Sinyal Kayma Halkaları 50 rpm'e kadar hız
| Dönme Hızı, Maks.: | 50rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP40 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
48 Kanal Kayma Halkaları Pnömatik Döner Bağlantı Aktarma Sinyalleri ve Basınçlı Hava
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| çalışma akımı: | 2 bir |
| Kanallar: | 36 |
Çoklu Kontak ve Özelleştirilebilir Muhafaza ile HF Döner Mafsallı Entegre Elektrik Kayma Halkası
| Voltaj: | 240 VDC/AC |
|---|---|
| İletişim Malzemesi: | Altından Altına |
| Devre Sayısı: | 25 Devre / 30 Devre |
IP65 veya IP68 2000rpm, > 200 milyon dönüş, Yüksek frekanslı döner eklem
| yapılandırma: | yekpare mil |
|---|---|
| Karakteristik: | çok kanallı |
| Ekleme Kaybı, Maks: | 1,0 dB |

