Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ capsule slip ring 100 rpm ] eşleşme 66 Ürünler.
Elektrik Kapsülü Kayma Halkası 18 Devre Uzun Yaşam Süresi
| Devre Modelleri: | 18 devre |
|---|---|
| Kapsül Uzunluğu: | 32,85 mm |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
Pan / Tilt Kamera için Değerli Metal 240V Süper Mini Kapsül Kayma Halkası
| Devre sayısı: | 4 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | tel başına 1A |
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
Kapsula Kayma Halkası 12 Devre LVDS sinyalleri
| Rating Voltajı: | 7VAC/DC |
|---|---|
| Dielektrik gücü: | 500V@50Hz'in ötesinde |
| yalıtım: | 100MΩ@100VDC |
6 Devre 1A 240VAC Yüksek hassasiyetli ekipman için mini kayma halka
| Devre numarası: | 6 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1A |
| Gerilim: | 240VAC |
Kapsül elektrikli kayma halkası 6 delikli devrelerle LPC-06T
| Devre sayısı: | 6 devre |
|---|---|
| Delik Çapı: | 1,5~7,0 mm |
| Kapsül Uzunluğu: | 31 mm |
Tel Başına Yüksek Verimli Döner Kayma Halkası 24 Devre 2A Profesyonel çözüm
| devreler: | 24 devre |
|---|---|
| Hız: | 300 rpm sürekli |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
6 Devre 240V Voltaj Ayrı Kayma Halkası Elektrikli Test Ekipmanı için 0 ~ 300 RPM
| Devre numarası: | 6 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 2a |
| Gerilim: | 240 VAC |
360 Degree Rotation 8 Circuit 240VAC Slip Ring Rotary Joint for Industrial Machinery
| Devre numarası: | 8 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 2 kapı*5A, 6 kapı*20A |
| Gerilim: | 240 VAC |
Kompakt Tasarım 4 Devreli ve 240 VAC/DC Gerilimli Ayrı Kayma Halkası, Esnek İHA Sistemleri için
| Gerilim: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1-3A |
| Çalışma nemi: | %60 bağıl nem veya daha yüksek |
Pancake Slip Ring LPK Series with 5 Circuits 12A Current Rating and 240 VDC Voltage for Industrial Equipment
| Devre numarası: | 5 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 12a |
| Gerilim: | 240 VDC |

