Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ capsule slip ring 100 rpm ] eşleşme 66 Ürünler.
50mm Boğaz Delikli Kayma Halkası 6 Devreli 5A 300rpm
| Delik Boyutu: | 50 mm |
|---|---|
| devreler: | 6 |
| Devre başına akım: | 5a |
Delik Döner Kayma Halkası 36 Devre 240 VAC/DC 300 rpm
| Devre sayısı: | 36 |
|---|---|
| Delik Çapı: | 1.5~6mm |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
IP68 Fiber Optic Rotary Joint 2000 rpm sert ortamlar için
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm |
| Ekleme Kaybı: | <2dB |
76 devrelik döner elektrikli bağlantı LPC-76A
| devreler: | 76 devre |
|---|---|
| Kapsül Uzunluğu: | 105,65 mm |
| Hız: | 300 devir |
Fiber Optik Döner Eklem 1 Kanal 650-1650nm IP68 2000 RPM
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm |
| Ekleme Kaybı: | <2dB |
IP68 Fiber Optik Döner Eklem 2000rpm Paslanmaz Çelik FORJ
| Ev materyalleri: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| devreler: | 1 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650 nm |

