Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ capsule slip ring 100 rpm ] eşleşme 66 Ürünler.
Devre başına 2 amper @ 6 Devreli CCTV Kapsül Kayma Halkası IP54 Koruması
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | devre başına 2 amper |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
8 Devre Kapsula Kayma Halkası 1A 240VAC/DC Altın Bağlantılar
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Gerilim: | 240 VAC/DC |
| Mevcut Derecelendirme: | Devre başına 1 amper |
Esnek kapsül kayma halkası 76 devre
| Devre sayısı: | 76 devre |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Kapsula kayma halkası 8 devre 1A Yüksek frekanslı sinyalle
| çalışma hızı: | 0~100rpm |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -55~+70℃ |
| Hayat: | 5 Milyon dönüş |
3 Devre 300 Rpm 240 VAC Makine Aletleri için Ayrı Kayma Halkası Elektrik Bağlantıları
| Devre numarası: | 3 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 2a |
| Gerilim: | 240 VAC |
Yüksek bant genişliği aktarım kapasitesi olan kapsül kayma halka 125 devreler
| Devre sayısı: | 125 |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100 rpm |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
Kapsula kayma halkaları 240 VAC 12 devreler 2A 300 Rpm dönme hızı
| Devre sayısı: | 12 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Güncel Beğeni: | devre başına 2 amper |
Kapsül kayma halkaları 30 delikli devre ile
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
|---|---|
| devreler: | 30 |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Kapsül kayma halka 30 devre Düşük kayıp ama uzun ömürlü
| Devre sayısı: | 30 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Güncel Beğeni: | 2A |

