Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ capsule slip ring 100 rpm ] eşleşme 66 Ürünler.
Yumuşak çalışan 36 devreden oluşan elektrikli kayma halka 2A LPC-36A
| devreler: | 36 devre |
|---|---|
| Kapsül Uzunluğu: | 57.2 mm |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
6 Devreli Altın Temaslı Kayma Halkası 2A 300 RPM LPC-06B
| Koruma sınıfı: | IP54 |
|---|---|
| Çalışma hızı: | 300 devir |
| devreler: | 6 |
24 Devreli Kayma Halkası 240V 2A Altın Kontaklı Robot Kolu İçin
| Devre sayısı: | 24 |
|---|---|
| Gerilim: | 240 VAC/DC |
| Mevcut Derecelendirme: | devre başına 2 amper |
Minyatür kayma yüzüğü 18 devre
| Çalışma Hızı: | 0-250 devir |
|---|---|
| Toplam Devre: | 18 |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
6 Devreli Delikli Kayma Halkası 25.4mm 10A 380VAC
| Devre numarası: | 6 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | 10 A |
| Voltaj: | 380VAC |
HD Video Sinyalini Aktaran Minyatür Kapsül HD Döner Eklem Kayma Halkası
| Çalışma voltajı: | 100 VAC/DC |
|---|---|
| Devre numarası: | 9 |
| Mevcut: | 2~5A |
Kayma Halkası 56 Devre 300 rpm 240 VAC/DC
| devre modelleri: | 56 devre |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | devre başına 2 amper |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
4-Circuit 5A Pancake Slip Ring with 40mm Hole Size for Industrial Automation and Medical Equipment
| Devre numarası: | 4 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 5a |
| Gerilim: | 24VDC/AC |
Yüksek Hızlı Kayma Halkası 18 Devre 2A LPC-18A
| Devre sayısı: | 18 |
|---|---|
| İletişim malzemesi: | Altından Altına |
| Kapsül Uzunluğu: | 35.03 mm |
6 Circuit Mini Slip Ring 2A 240V Gold Contacts for Remote Control
| Dış çap: | 12.5 mm |
|---|---|
| Devre sayısı: | 6 |
| Voltaj derecesi: | 240 VAC/DC |

