Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ capsule slip ring 100 rpm ] eşleşme 66 Ürünler.
Elektriksel kayma halka 8 devreler 2A 300 rpm test cihazları için
| devreler: | 8 devre |
|---|---|
| Kapsül Uzunluğu: | 26,43 mm |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
12 Devre 10A Delik Kayma Halkası 24.5 mm Değerli Metal Teması
| Güncel Beğeni: | 10 A |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Devre numarası: | 12 |
Boru Muayenesi İçin Yüksek Hassasiyetli Döner Kayma Halkası 76 Devre Kapsül Parçası
| devreler: | 76 devre |
|---|---|
| Kapsül Uzunluğu: | 105,65 mm |
| Hız: | 300 devir |
18 Devreli 5A 380VAC İçten Delikli Kayma Halkası 12mm Delik
| Devre numarası: | 18 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | 5A |
| Voltaj: | 380VAC |
6 Devre 10A 240VAC Delik Kayma Halkası ID12.7mm
| Devre numarası: | 6 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 10a |
| Gerilim: | 240VAC |
Rüzgar Jeneratörleri için 25,4 mm Delikli 12 Devreli 5A Kayma Halkası
| Via çapı: | 25,4 mm |
|---|---|
| Halka akımı: | 12 |
| çalışma hızı: | 0~300rpm |
50mm Delik Geçişli Kayma Halkası 12 Telli 380VAC/DC 2A Devre Başına
| Delik: | 50 mm |
|---|---|
| Tel sayımı: | 12 tel |
| Şuanki kapasite: | 15a |
Yüksek frekanslı optik kayma halka, küçük boyut, hafif ağırlık
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40~+70℃ |
| Tepe gücü, maks.: | 1500W |
6 Devre Kayma Halkası LPMS-06B 300RPM 240VAC
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Güncel Beğeni: | devre başına 1 amper |
15 Güç ve sinyal için Bor Ethernet Kayma Halkası
| devreler: | 15 devre |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-300rpm |
| Rating Voltajı: | 380VAC/24VAC |

