Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ capsule slip ring 100 rpm ] eşleşme 66 Ürünler.
36 Circuit Capsule Slip Ring 2A 240VAC/DC Gold Contact
| Çalışma hızı: | 0-200 devir |
|---|---|
| Devre sayısı: | 36 |
| Gerilim: | 240 VAC/DC |
Düşük Torklu Kompakt Tasarımda 15 Devreli Kapsül Kayma Halkası
| Devre sayısı: | 12 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Elektrik Kapsülü Kayma Halkası 2500 RPM Yüksek Hızlı 12 Tel
| Çalışma Hızı: | 2500 devir |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Malzeme: | Altın kontaklar |
LPM-30B 30 Devreli Kayma Halkası 1A 240V AC 300 RPM
| Devre numarası: | 30 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1A |
| Gerilim: | 240V AC |
Kapsül Kayma Halkası Uzun ömür 10 devre
| Devre sayısı: | 10 |
|---|---|
| Rating Voltajı: | 7V AC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Mevcut Derecelendirme: | Devre başına 2a veya daha yüksek |
|---|---|
| Çalışma hızı: | 0-300rpm |
| Elektrik gürültüsü: | Min1moΩ |
Minyatür Kapsül Kayma Halkası 4 Altından Altına Temaslı Devreler
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Değerli Metal |
Küçük Kapsula Kayma Halkası 12 Devre
| Devre sayısı: | 12 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Uzunluklar: | 26,43 mm |
Kapsula kayma halka 8 devre LPC-08A
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Güncel Beğeni: | devre başına 2 amper |
Yüksek koruma ile elektrikli kapsül kayma halkası 24 devre
| türü: | Elektrikli |
|---|---|
| Mevcut: | 2 bir |
| Voltaj: | 240V |

