Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ capsule slip ring 100 rpm ] eşleşme 66 Ürünler.
30 Devre 300 RPM Kapsula Kayma Halkası 240VAC 1A Tıbbi Ekipmanlar için
| Devre numarası: | 30 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1A |
| Gerilim: | 240VAC |
48VAC 4-Telli Minyatür Kayma Halkası 1A Akım 100 RPM Hız
| Devre numarası: | 4 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1A |
| Gerilim: | 48VAC |
Kapsul kayma halkası 18 devre 250 Rpm Özel çözümler mevcut
| Çalışma Hızı: | 0-250 devir |
|---|---|
| Toplam Devre: | 18 |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
8 Tel Kapsula Kayma Halkası 1A 48V 300 RPM Uygulamalar için
| Devre numarası: | 8 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1A |
| Gerilim: | 48 VAC/DC |
30 Devreli Kapsül Kayma Halkası 2A Altın Kontak 300 RPM
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
|---|---|
| Total Circuits: | 30 |
| Mevcut Derecelendirme: | devre başına 2 amper |
8 Devre Kapsula Kayma Halkası 1A 240VAC/DC Değerli Metal
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | tel başına 1A |
| Temas malzemesi: | Değerli metal |
3 Circuit 10A Capsule Slip Ring for Electrical Test Equipment
| devreler: | 3 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 10a veya daha yüksek |
| Gerilim: | 240VAC |
Kapsula kayma halka 6 devre 300 rpm dönme hızı
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
|---|---|
| Devre sayısı: | 6 |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
Mekanik Kayma Halkası 250 Rpm 18 Devre JINPAT Mikro Kapak Kayma Halkası
| Çalışma Hızı: | 0-250 devir |
|---|---|
| Toplam Devre: | 18 |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |

