Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary slip ring electrical connector ] eşleşme 85 Ürünler.
IP68 Fiber Optik Döner Eklem 2000rpm Paslanmaz Çelik FORJ
| Ev materyalleri: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| devreler: | 1 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650 nm |
Fiber Optik Döner Eklem 1 Kanal 650-1650nm IP68 2000 RPM
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm |
| Ekleme Kaybı: | <2dB |
Tek Kanal Fiber Optic Rotary Joint 1650nm Düşük Giriş Kaybı Özelleştirilebilir
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
| Ekleme Kaybı: | <3dB |
IP68 Fiber Optic Rotary Joint 2000 rpm sert ortamlar için
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm |
| Ekleme Kaybı: | <2dB |
Dayanıklı Fiber Optic Kablo Ortamı 6 Kanal 300rpm IP65
| Devre Tohumu Sayısı: | 6 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |

