Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary slip ring electrical connector ] eşleşme 85 Ürünler.
3 Kanallı RF Döner Eklem 60RPM Döner Hız ve Frekans 3 GHz'e Kadar
| Kanal Sayısı: | 3 Kanal |
|---|---|
| Dönen hız: | 60 devir |
| Kasa Malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
IP65 veya IP68 2000rpm, > 200 milyon dönüş, Yüksek frekanslı döner eklem
| yapılandırma: | yekpare mil |
|---|---|
| Karakteristik: | çok kanallı |
| Ekleme Kaybı, Maks: | 1,0 dB |
Çift Kanallı Optik Döner Eklem 300 rpm IP65
| Devre sayısı: | 2 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
Yüksek çalışma hızı ile 50 GHz RF Döner Eklem / Kayma Halkası
| Frekans aralığı: | DC'den 50 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Test Cihazı için 1000 MΩ @ 500 VDC Dirençli Döner Elektrik Arayüzü
| Devre sayısı: | 4 kutuplu altın kontak |
|---|---|
| Kesinlik: | yüksek hassasiyet |
| Koruma sınıfı: | IP54 veya üstü |
12 Devre 5A Elektrikli Döner Konnektör Çap 60mm Üzerinden Düşük Temas Direnci
| Devre sayısı: | 12 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | 5A |
| çalışma hızı: | 0-300rpm |
3GHz frekans aralığı ile 3 kanal elektrikli koaksiyel döner eklem
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Tek Kanal Yüksek Frekanslı Koaksiyel Döner Eklem 6GHz 100rpm
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Dönme Hızı, Maks.: | 100 devir |
| somun malzemesi: | Pirinç |
Tek Kanal Fiber Optic Rotary Joint 1650nm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Kurşun Boyutu |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
Tek kanallı fiber optik döner eklemin koruma seviyesi IP68 kadar yüksektir
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ17/Φ26*27,5 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |

