Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary slip ring electrical connector ] eşleşme 85 Ürünler.
Super Mini Slip Ring 8 0-300 RPM devreler
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
| Devre sayısı: | 8 |
4000 Rpm Entegre Slip Ring Çözümleri Ultra Uzun Hizmet Ömrü
| Devre: | 1* Elyaf+2*3A |
|---|---|
| çalışma hızı: | 0-4000rpm |
| dalga boyu: | 1310-1550nm |
Entegre Fiber Optik Slip Ring Çözümleri 1 Optik Fiber 2 Devre 3A
| Devre: | 1* Elyaf/2*3A |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃-+80℃ |
| çalışma hızı: | 0rpm-4000rpm |
Değerli Metal Slip Ring Çözümleri Elektrik ve Fiber Optik Döner Mafsal
| devreler: | 3 devre |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40 ℃~+80 ℃ |
| çalışma hızı: | 0~40000 rpm |
300 rpm Fiber Optic Rotary Joint 3 Kanal IP65 IP67 23dBm
| Devre sayısı: | 3 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
Küçük Flanşlı Fiber Optik Döner Bağlantı Ultra Mini Tek Kanal Kurulum Çapı 6.8mm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ6,8/Φ10*28 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
Tek Kanal Fiber Optic Rotary Joint 1550nm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ6,8/Φ15,2*28 |
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
4.5GHz RF Koaksiyel Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings
| Adı: | Koaksiyel Döner Eklem |
|---|---|
| Kanallar: | Bekar |
| Özellik: | Hafif Ağırlık |
Büyük Kapasiteli Fiber Optic Rotary Joint 300rpm 4 Kanal
| Devre sayısı: | 4 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ26/Φ38*119 |
| Dalga boyu aralığı: | 850-1550 |
Yüksek frekanslı kayma halka, IP65 veya IP68, 23dBm
| Devre sayısı: | 1 |
|---|---|
| Kurşun Boyutu: | Φ17/Φ26*27,5 |
| Dalga boyu aralığımaks.: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |

