Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary slip ring electrical connector ] eşleşme 85 Ürünler.
15A Alüminyum Alaşımlı Döner Kayma Halkalı Elektrik Konnektörü 38.1mm 24 Devre
| Çalışma Hızı: | 1~500rpm |
|---|---|
| çalışma nemi: | %60 bağıl nem |
| Rating Voltajı: | 240VAC/DC |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Ürün adı: | Otomasyon Ekipmanı Kayma Ring-LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| devreler: | 7 Devre*6a 2*PE+2*100m Ethernet |
| Gerilim: | 480VAC |
Çoklu Sinyal İletişimini Destekleyen Super Mini Döner Kayma Halkası
| Devre sayısı: | 5 |
|---|---|
| OD: | 5,5 mm |
| Güncel Beğeni: | tel başına 1A |
SMA Dişi Konnektörlü Tek Kanal 18GHz Döner Kayma Halkası Çoklu Kayma Halkası Modelleri
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Çok Kanallı Döner Kayma Halkası 300rpm Yüksek Dönme Hızı Düşük Elektrik Gürültüsü
| Devre Modelleri: | 18 devre |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Çok Kanallı 5A Ethernet Kayma Halkaları Döner Konnektör
| Güncel Beğeni: | 5A |
|---|---|
| Devre sayısı: | 12 |
| çalışma hızı: | 0-300rpm |
Rotary Capsule Slip Ring IP54 Elektrik Bağlantısı LPC-06B
| İsteğe bağlı: | Dönen hız |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altın -Altın |
| Sıradan uygulama: | döner tabla |
Şok malzemesi Rotary Slip Ring Joint Elektrik Bağlantısı
| İsteğe bağlı: | Dönen hız |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altın -Altın |
| Sıradan uygulama: | döner tabla |
LPM-30B 30 Devreli Kayma Halkası 1A 240V AC 300 RPM
| Devre numarası: | 30 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | 1A |
| Gerilim: | 240V AC |
Elektrikli döner kayma halka 12 devre LPC-1C1202
| Kapsül Uzunluğu: | 39,8 mm |
|---|---|
| Devre sayısı: | 12 devre |
| IP: | 54 veya üstü |

