Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ 2 channel coaxial rotary joint ] eşleşme 26 Ürünler.
1 kanal HF döner kayma halkası 1500W 18 GHz
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
| Tepe gücü, maks.: | 1500W |
Fiber Optic Rotary Joint Hibrit Kayma Halkası
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | <0.5dB |
| Ekleme kaybı dalgalanması: | <2dB |
Yüksek frekanslı tek kanallı kayma halkası,
| Karakteristik: | hiper frekans |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 500MHz-50GHz |
| Ekleme Kaybı, Maks: | 0,22 dB |
Acil Aydınlatma Ekipmanları / Robotlar için IP40 Yüksek Frekanslı Kayma Halkası 30rpm
| Dönen Hız, Maks.: | 30rpm |
|---|---|
| Yaşam Süresi,Dk: | 5 milyon Devrim |
| İzolasyon, dk: | 50dB |
95 Devreli Pnömatik Hidrolik ve 10 Milyon Döndürmeli Elektrikli Entegre Kayma Halkaları
| devreler: | 95 Devre |
|---|---|
| IP derecesi: | IP 54 |
| Uygulama: | Termal güç istasyonu |
Yüksek frekanslı optik kayma halka, küçük boyut, hafif ağırlık
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40~+70℃ |
| Tepe gücü, maks.: | 1500W |

