Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ 2 channel coaxial rotary joint ] eşleşme 26 Ürünler.
CCTV Pan Tilt için 2 Kanal Koaksiyel Döner Ortak 50Ω/75Ω
| Özgül Empedans: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100 rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃~ +80℃ |
18 GHz'e Kadar Frekanslı Tek Kanallı Koaksiyel Döner Kayma Halkası
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Arayüz türü: | SMA F-SMA F (50 ohm) |
| Tepe Gücü, maks.: | 3 kw |
Yüksek Frekanslı Koaksiyel Döner Eklem Küçük Boy Tek noktadan kayma halkası çözümü
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 3 KW @ deniz seviyesi 100 W @ 15000 m |
| Dönme Hızı, Maks.: | 100 devir |
4.5GHz RF Koaksiyel Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings
| Adı: | Koaksiyel Döner Eklem |
|---|---|
| Kanallar: | Bekar |
| Özellik: | Hafif Ağırlık |
Çift kanallı koaksiyel döner eklem, Yüksek Frekanslı Sinyal
| Adı: | Koaks Döner Eklem |
|---|---|
| çalışma hızı: | 0~60rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -20~+80℃ |
RF Koaksiyel Rotary Joint Tek ve Çift Kanal Kayma Halkaları IP60 Kompakt Sinyal Kayma Halkalarında
| Dönme Hızı, Maks.: | 60rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
Tek Kanal Yüksek Frekanslı Koaksiyel Döner Eklem 6GHz 100rpm
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Dönme Hızı, Maks.: | 100 devir |
| somun malzemesi: | Pirinç |
3GHz frekans aralığı ile 3 kanal elektrikli koaksiyel döner eklem
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Kompakt Sinyal Kayma Halkasında 4,5 GHz RF Koaksiyel Döner Bağlantının Çift Kanallı Kayma Halkası
| Dönme Hızı, Maks.: | 60rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
RF Koaksiyel Döner Ortak Çift Kanal Kayma Halkaları IP40 Kompakt Sinyal Kayma Halkaları 50 rpm'e kadar hız
| Dönme Hızı, Maks.: | 50rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP40 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |

