Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ 2 channel coaxial rotary joint ] eşleşme 26 Ürünler.
2 Kanallı Slip Ring Koaksiyel Döner Mafsal Sorunsuz ve Güvenilir Çalışıyor
| Özgül Empedans: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100 rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃~ +80℃ |
Elektrikli Döner Bağlantı 100rpm RF Elektrikli Döner Bağlantı 18GHz Frekans
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
30MHz Fiber Optik Döner Bağlantılar Ultra Uzun Ömürlü Bakım Gerektirmez
| Dönen Hız, Maks.: | 100 devir |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC-30MHz |
| VSWR, Maks: | 1.2 |
IP40 JINPAT Optik Slip Ring Yüksek Frekanslı Döner Mafsallar LPHF-01K
| Frekans aralığı: | DC-30MHz |
|---|---|
| VSWR, Maks: | 1.2 |
| Adı: | optik kayma halkası |
IP60 iki kanallı kayma halkası, 60 RMP'ye kadar hızlar için kompakt sinyalleme kayma halkası ile RF koaksiyel döner eklemler için.
| Dönme Hızı, Maks.: | 60rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
RF Koaksiyel Döner Ortak Çift Kanal Kayma Halkaları IP60 Kompakt Sinyal Kayma Halkaları 30 rpm'e kadar hız
| Dönme Hızı, Maks.: | 30rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP60 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
SMA Dişi Konnektörlü 18 DC GHz RF Döner Mafsallı Tek Kanallı Kayma Halkası
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
SMA Dişi Konnektörlü Tek Kanal 18GHz Döner Kayma Halkası Çoklu Kayma Halkası Modelleri
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Tek Kanal Kayma Halkası/Dönerli Eklem DC 18 GHz'e kadar
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
|---|---|
| Tepe gücü, maks.: | 1500 W @ 1 GHz |
| Faz WOW (maks. derece): | 1° |
Fiber Optik Döner Eklemler 23dBm IP40 50mm Altından Altına 2000rpm Optik kayma halkası
| Güncel Beğeni: | tel başına 2A |
|---|---|
| Konut Malzemeleri: | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma Hızı: | 2000rpm maks. |

