Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ ip40 capsule slip ring ] eşleşme 26 Ürünler.
Otomasyon Ekipmanı IP40 Mikro Kayma Halkası 10 Devre 1A
| Devre sayısı: | 10 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Değerli metaller |
Çoklu devreli kapsül kayma halkaları LPMS-08A
| Reyting geçmişi: | 48V AC/DC |
|---|---|
| çalışma nemi: | ≤60% bağıl nem |
| Koruma seviyesi: | IP40 |
Rotary Capsule Slip Ring IP54 Elektrik Bağlantısı LPC-06B
| İsteğe bağlı: | Dönen hız |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altın -Altın |
| Sıradan uygulama: | döner tabla |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Mevcut Derecelendirme: | Devre başına 2a veya daha yüksek |
|---|---|
| Çalışma hızı: | 0-300rpm |
| Elektrik gürültüsü: | Min1moΩ |
3 Devre 10A Kapsul kayma halka LPC-03P
| Özellikleri: | Çok düşük temas direnci |
|---|---|
| Sıradan uygulama: | döner tabla |
| İsteğe bağlı: | Dönen hız |
Robotik 6 devre Kapsula Altın ile Altın temaslı elektrikli kayma halka
| Devre sayısı: | 6 devre |
|---|---|
| Delik Çapı: | 1,5~7,0 mm |
| Kapsül Uzunluğu: | 31 mm |
Süper minyatür elektrikli kayma halkası IP40 LPMS-04C-03
| Yaşam süresi: | özelleştirilebilir |
|---|---|
| devreler: | 3 devre*1A |
| Koruma Sınıfı: | IP40 |
Mikro Kayma Halkası 300rpm 8 Flanşlı 2A Devre
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Güncel Beğeni: | devre başına 2 amper |
Miniature 8 Circuit Slip Ring Gold Contact 0-300rpm IP40
| Dönen Hız: | 0~300rpm |
|---|---|
| Temas malzemesi: | Altından Altına |
| Koruma sınıfı: | IP40 |

