Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ ip40 capsule slip ring ] eşleşme 26 Ürünler.
300RPM Minyatür Kapsül Kayma Halkası 6 Devre 2A IP40, Entegre yapı tasarımı
| çalışma hızı: | 0~300rpm |
|---|---|
| Devre Toplamı: | 6CKT |
| Koruma Sınıfı: | IP40 |
Küçük Kapsula Kayma Halkaları 6 Devre 2A IP40 300RPM Altından Altına
| çalışma hızı: | 0~300rpm |
|---|---|
| Devre Toplamı: | 6CKT |
| Koruma Sınıfı: | IP40 |
Mini Kapsula Kayma Halkaları 6 Devre 2A IP40 300 RPM
| çalışma hızı: | 0~300rpm |
|---|---|
| Devre Toplamı: | 6CKT |
| Koruma Sınıfı: | IP40 |
Kapsul kayma halkası 12 devre 2A 300 Rpm LPC-12A
| Devre sayısı: | 12 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Yüksek Çözünürlüklü Kapsül Kayma Halkası İletim HDMI Kamera Pan Eğme
| Koruma Sınıfı: | IP40 |
|---|---|
| Dönen hız: | 0~100rpm |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Elektrik Kapsülü Kayma Halkası 3 Devre 15A
| IP: | IP40 |
|---|---|
| Elektrik gürültüsü: | 1mΩDakika |
| İç D İç Diametre ölçer: | ∅6.4 |
30 Devreli Kapsül Kayma Halkası 2A Altın Kontak 300 RPM
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
|---|---|
| Total Circuits: | 30 |
| Mevcut Derecelendirme: | devre başına 2 amper |
Miniatür Kapsula Kayma Halkası 250 rpm IP40 6Diplotaj 2A
| Devre sayısı: | 24 CKT |
|---|---|
| Dönen hız: | 0-250 rpm |
| Rating Voitage: | 240V AC/DC |
JINPAT LPC Capsule Slip Ring 240VAC Gold Contact 300rpm
| Derecelendirme voltajı: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Dönen Hız: | 0~300rpm |
| Temas malzemesi: | Altından Altına |

