Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ fiber optic slip ring ] eşleşme 100 Ürünler.
24 Devreli Kayma Halkası 240V 2A Altın Kontaklı Robot Kolu İçin
| Devre sayısı: | 24 |
|---|---|
| Gerilim: | 240 VAC/DC |
| Mevcut Derecelendirme: | devre başına 2 amper |
Miniature 8 Circuit Slip Ring Gold Contact 0-300rpm IP40
| Dönen Hız: | 0~300rpm |
|---|---|
| Temas malzemesi: | Altından Altına |
| Koruma sınıfı: | IP40 |
8 Devre Kapsula Kayma Halkası 1A 240VAC/DC Değerli Metal
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | tel başına 1A |
| Temas malzemesi: | Değerli metal |
JINPAT Pancake Slip Ring, endüstriyel uygulamalar için 10 devreye 5A ve 220VDC/AC voltaj derecelendirmesi
| devreler: | 10 devre |
|---|---|
| Mevcut Derecelendirme: | Devre başına 5A |
| Voltaj derecesi: | 220VDC/AC veya üzeri |
JINPAT 6 kutuplu 1000 RPM Merkür kayma halkası, sabit güç ve sinyal aktarımı için 6 kanal
| Kutup sayısı: | 6 |
|---|---|
| Maksimum hız: | 1000rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~ +60°C |
JINPAT Entegre Kayma Halkası Elektrik + USB+HDMI+Ethernet
| Işık gücü: | 23dBm |
|---|---|
| Orta Tip: | Hava |
| tatal: | 36 CKT |
Güvenli elektrik iletimi için 360° dönme ve 24VAC/DC Voltaj Derecelendirmesi ile 5 Devre Pancake Slip Ring
| devreler: | 5 devre |
|---|---|
| Gerilim Değeri: | 24VAC/DC |
| Mevcut Derecelendirme: | Devre başına 1A |
Delik Çözümünden Sıvışmaya Karşı Döner Kayma Halkası Çeşitli Yapı
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | tel başına 5A |
| Voltaj: | 380v |
2A 24 devrelerden oluşan 100 rpm'lik bir tel kayma halka
| Özellik: | katı delik |
|---|---|
| Devre sayısı: | 24 |
| Güncel Beğeni: | tel başına 2A |
Boru ile elektrikli kayma halka 60mm 300 rpm
| İç çap: | Φ60mm |
|---|---|
| çalışma hızı: | 0~300rp |
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |

