Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ super mini slip ring ] eşleşme 25 Ürünler.
Super Mini Slip Ring USB2.0 Sinyal 10 devre
| Devre sayısı: | 10 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Super Mini Slip Ring USB3.0 Sinyali IP40 Yüksek Koruma Seviyesi
| Model: | USB kayma halkaları |
|---|---|
| Sinyal: | USB3.0 |
| Voltaj: | 32V AC/DC |
Super Mini Slip Ring 8 0-300 RPM devreler
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
| Devre sayısı: | 8 |
Süper Miniatür Kayma Yüzüğü 300 rpm 8 Devre LPMS-08B
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi Değeri: | 48 VAC |
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
4 Devreli Süper Minyatür Kayma Halkası 1mΩ Düşük Elektrik Gürültüsü
| Devre sayısı: | 4 |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi Değeri: | 240 VAC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Miniatür Kayma Halkası IP54 Entegre yapı tasarımı
| Dönen hız: | 0~300rpm |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Yaşam Süresi: | 1 milyon |
Süper minyatür elektrikli kayma halkası IP40 LPMS-04C-03
| Yaşam süresi: | özelleştirilebilir |
|---|---|
| devreler: | 3 devre*1A |
| Koruma Sınıfı: | IP40 |
Çoklu Sinyal İletişimini Destekleyen Super Mini Döner Kayma Halkası
| Devre sayısı: | 5 |
|---|---|
| OD: | 5,5 mm |
| Güncel Beğeni: | tel başına 1A |
Super Mini Kapsula Kayma Halkası 10 Devre 0 ~ 300 RPM
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Devre sayısı: | 10 |
| Güncel Beğeni: | Devre başına 1 amper |
6 devreler kompakt kayma halka LPMS-06A
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Güncel Beğeni: | 0,5A |

