Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ super mini slip ring ] eşleşme 25 Ürünler.
Mniature kayma halka bağlantısı 44 devreler LPMS-44S
| Devre sayısı: | 44 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Güncel Beğeni: | 1 A |
5 Devre Kapsula Kayma Halkası LPMS-05D
| Devre sayısı: | 5 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Güncel Beğeni: | 1 A |
Kapsula kayma halkası 12 devre 2A Altın bağlantı 240VAC
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Elektrik çarpması malzemesi: | Altından Altına |
| çalışma hızı: | 0~300 dev/dak |
Super Mini Kapsula Kayma Halkası 6 Devre 48VAC Volatge düşük elektrik gürültüsü ile
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
Pan / Tilt Kamera için Değerli Metal 240V Süper Mini Kapsül Kayma Halkası
| Devre sayısı: | 4 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | tel başına 1A |
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
Minyatür Kapsül Kayma Halkası 4 Altından Altına Temaslı Devreler
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Değerli Metal |
Süper minyatür kapsül kayma halkası 8 devre
| Uygulama: | HD kamera |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
| Devre sayısı: | 8 |
Slip Ring Komutatörü 8 Flanş Altın Altın Bağlantılı Daire
| Devre sayısı: | 8 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
| Güncel Beğeni: | 1 A |
Kayma Halkası Elektrik Bağlantısı 6 Devre
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |

