Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ ip40 coaxial rotary joint ] eşleşme 12 Ürünler.
4.5GHz RF Koaksiyel Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings
| Adı: | Koaksiyel Döner Eklem |
|---|---|
| Kanallar: | Bekar |
| Özellik: | Hafif Ağırlık |
RF Koaksiyel Döner Ortak Çift Kanal Kayma Halkaları IP40 Kompakt Sinyal Kayma Halkaları 50 rpm'e kadar hız
| Dönme Hızı, Maks.: | 50rpm |
|---|---|
| IP koruma seviyesi: | IP40 |
| Yaşam Süresi, Min.: | 5 milyon Devrim |
CCTV Pan Tilt için 2 Kanal Koaksiyel Döner Ortak 50Ω/75Ω
| Özgül Empedans: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100 rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃~ +80℃ |
2 Kanallı Slip Ring Koaksiyel Döner Mafsal Sorunsuz ve Güvenilir Çalışıyor
| Özgül Empedans: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-100 rpm |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃~ +80℃ |
IP40 JINPAT Optik Slip Ring Yüksek Frekanslı Döner Mafsallar LPHF-01K
| Frekans aralığı: | DC-30MHz |
|---|---|
| VSWR, Maks: | 1.2 |
| Adı: | optik kayma halkası |
Fiber Optik Döner Eklemler 23dBm IP40 50mm Altından Altına 2000rpm Optik kayma halkası
| Güncel Beğeni: | tel başına 2A |
|---|---|
| Konut Malzemeleri: | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma Hızı: | 2000rpm maks. |
30MHz Fiber Optik Döner Bağlantılar Ultra Uzun Ömürlü Bakım Gerektirmez
| Dönen Hız, Maks.: | 100 devir |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC-30MHz |
| VSWR, Maks: | 1.2 |
Fiber Optic Rotary Joint Hibrit Kayma Halkası
| Dalga boyu aralığı: | 650-1650nm (özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | <0.5dB |
| Ekleme kaybı dalgalanması: | <2dB |
Acil Aydınlatma Ekipmanları / Robotlar için IP40 Yüksek Frekanslı Kayma Halkası 30rpm
| Dönen Hız, Maks.: | 30rpm |
|---|---|
| Yaşam Süresi,Dk: | 5 milyon Devrim |
| İzolasyon, dk: | 50dB |
1 kanal HF döner kayma halkası 1500W 18 GHz
| Kanal numarası: | 1 |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 18 GHz'e |
| Tepe gücü, maks.: | 1500W |

