Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ rotary slip ring 380v ] eşleşme 8 Ürünler.
Endüstriyel Makine Kablo Makarası Döner Kayma Halkası 300rpm 8 Devre 380V 5A 20A
| Devre numarası: | 8 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | 5A,20A |
| çalışma hızı: | 0~300 dev/dak |
Delik Çözümünden Sıvışmaya Karşı Döner Kayma Halkası Çeşitli Yapı
| Devre sayısı: | 6 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | tel başına 5A |
| Voltaj: | 380v |
8 Devre 380V Voltaj Döner kayma halka 300rpm Çalışma hızı
| Devre numarası: | 8 |
|---|---|
| Voltaj: | 240 VAC |
| çalışma hızı: | 0~300 dev/dak |
14 Devreli Delik Tipi Kayma Halkası, 100Mbps Ethernet IP51
| Kurşun tel uzunluğu: | Stator: 3000mm rotor: 1500mm |
|---|---|
| çalışma hızı: | 0~20rpm |
| Derecelendirme Gerilimi: | 24/380V |
70 mm'lik delikli kayma halka 6 halka başına 10A devre
| Delik büyüklüğü: | 70 mm |
|---|---|
| Devre sayısı: | 6 devre |
| Devre başına akım: | 10 A |
380v Pim Endüstriyel Kayma Halkası Altın Kaplama Pim 4 Devre 15A IP40 Kayma Halkası Üretmek
| Devre numarası: | 6 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | 5A, 15A |
| Voltaj: | 380VAC |
Güvenli elektrik iletimi için 360° dönme ve 24VAC/DC Voltaj Derecelendirmesi ile 5 Devre Pancake Slip Ring
| devreler: | 5 devre |
|---|---|
| Gerilim Değeri: | 24VAC/DC |
| Mevcut Derecelendirme: | Devre başına 1A |
36 Düşük temas direnci ile devre kayma halka
| Devre sayısı: | 36 |
|---|---|
| Çalışma Hızı: | 0-300 devir |
| Temas Malzemesi: | Altından Altına |
1

