Tüm ürünler
-
Döner Kayma Halkası
-
Kapsül Kayma Halkası
-
Sinyal Kayma Halkaları
-
Fiber Optik Döner Bağlantı
-
Yüksek Frekanslı Kayma Halkaları
-
Delikten Kayma Halkası
-
Ayrı Kayma Halkası
-
Gözleme Kayma Halkası
-
Yüksek Akım Kayma Halkaları
-
Kayma Halkası Bileşenleri
-
Cıvasız Kayma Halkası
-
Pnömatik Hidrolik Döner Mafsallar
-
Entegre Kayma Halkası
-
Slip Ring Çözümleri
-
WilliamJINPAT Slip ring görünümü iyi, dikkatli paketleme, hizmet coşkusu, tekrar gelmeniz gerekiyor -
MartinHızlı teslimat, iyi performans ve kaliteli, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.
İlgili kişi :
John
Telefon numarası :
+86 1346 401 9643
anahtar kelimeler [ 80 mm hole size slip ring ] eşleşme 4 Ürünler.
80 mm Delik Boyutu Kayma Halkası Yollama 5A Tel başına
| devreler: | 11 devre |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
| Çalışma Hızı: | 0-60rpm |
80mm delikli kayma yüzüğü 5A.
| devreler: | 11 devre |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Değerli metal |
| Çalışma Hızı: | 0-60rpm |
IP54 40 mm delikli ve 14 mm 5A akımlı krep kayma halkası
| Delikten: | ≥30 mm |
|---|---|
| IP: | 54 veya üstü |
| Çalışma Sıcaklığı: | -40°C~+80°C |
6 Devre 15A Çürük Boru Kayma Halkası 80mm Delik 240V
| Devre numarası: | 6 |
|---|---|
| Güncel Beğeni: | 15A |
| Voltaj: | 240 VAC/DC |
1

